За компанијата

Guangdong Nanxin Print & Packaging Co., Ltd. е специјализирана за дизајн, развој, производство на пластични флексибилни производи за пакување.Како водечки производител на печатење и пакување, Nanxin обезбедува одличен квалитет и приспособена услуга за печатење и пакување од 2001 година. Поради зголемената диверзификација на апликациите за печатење на пазарот, постои голема побарувачка за приспособени материјали.Сега Nanxin е професионален во оваа област, го подобруваме квалитетот на приспособените услуги.

Претплатете се на нашиот билтен

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нè

на нашите социјални медиуми
  • Фејсбук
  • sns03
  • sns02